Przydatne, prędkie oraz niezniszczalne pojazdy. Samochody niebanalne, małe, mające wprost opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o dużej zalecie prędkiego przemieszczania się. A wszystko po to, by podnieść zadowolenie dzisiejszego człowieka. Udoskonalanie aut odbywa się od chwili patentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w obecnych okresach auta elektryczne lub ewentualnie AppRadio. To samochody, którym wystarczy wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Należy podłączyć samochód do kontaktu i pozostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy są w stanie przejechać tylko 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie wozy mogą zastopować się na środku autostrady, czy na odwrót – pustego gruntu, bo najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są też oryginalne wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w takim razie i prawa jazdy. Takie maszyny pozostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o szybujących samochodach, w jakich głośniki i subwoofery to podstawa. To globalne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Jedynie czy uda się wynaleźć sposób i opatentować takie samochody? To z pewnością byłoby doskonałe doświadczenie dla smakoszy aut oraz sztampowych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są też akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach antycznych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy i nie jest zaprojektowany, by błądzić przez wiele godzin, lub nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla dobrego samopoczucia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały różne archaiczne wozy.

systemy multimedialne

Radioodtwarzacz CD RDS

pioneer

głośniki eliptyczne