Wyposażenie wnętrz mieszkalnych – legendarne marki, piękne modele,

Artykuły wyposażenia wnętrz

niebanalne rozwiązania
Wyposażenie wnętrza nadaje mu niesztampowy charakter, jaki sprawia, iż staje się ono nacechowane indywidualizmem.

Wybór słusznych mebli pozwala na stworzenie powierzchni nie tylko ładnej, ale i funkcjonalnej. Ciekawym wyborem są na przykład ławy i leżanki.

Wyposażenie kuchni

Te innowacyjne i rzadko napotykane w prywatnych domach meble charakteryzują się wyjątkowym designem.
Szczególne meble, jakich nie może zabraknąć w domu bądź też mieszkaniu
Wyjątkowa jest na przykład leżanka bambusowa MADAM STOLTZ, którą cechuje nowatorski, orientalny wygląd oraz konstrukcja z naturalnego materiału. Podobnie sprawdzi się leżanka Manou, naturalna, marki BLOOMINGVILLE. Następnym atrakcyjnym meblem, jaki będzie osobliwym wyposażeniem wnętrza domu może być fotel wiszący.

Wyposażenie do łazienek

Jakie cechy ma fotel wiszący?
•    powieszony na haku, umieszczonym na przykład w suficie,
•    zawieszony na specjalnej ramie.
Tego rodzaju fotel jest nadzwyczajnym oraz ciekawym uzupełnieniem wnętrza domu. Ponadto daje on możliwość przydatnego odpoczynku.
Interesującym oraz wyjątkowym ozdobnikiem domu może być także pufa. Jest to niewielkie, obite materiałem siedzisko pozbawione oparcia, w większości wypadków dosyć niskie. Pufa może być używana jako podnóżek czy taboret. Co znacznie więcej, nie każda pufa musi być w kształcie prostopadłościanu. Przykładem jest chociażby zielona pufa z poliestru w kształcie łuku marki HÜBSCH. To estetyczne oraz szczególne rozwiązanie, które sprawdzi się w salonie każdego rodzaju. Piękny, delikatny kolor nie rzuca się w oczy, ale jest dyskretnym uzupełnieniem wnętrza.
Użycie ponadprzeciętnych mebli pozwala na stworzenie szczególnej przestrzeni – należałoby dbać o wykonanie wysokiej jakości.